Blokové materiály

Pro výrobu slévárenských modelových zařízení a jaderníků na CNC a modelářských centrech doporučujeme OBO blokové materiály.

pdfKatalog OBO      logo-obo-werke

 

 OBO® Obomodulan 652  hnědá 

OBO® Obomodulan 700 hnědá 

OBO® Obomodulan 1200 zelená                                                           

OBO® Obomodulan 1400 modrá

  

Planches Obo

OBO vyvíjí a vyrábí desky a bloky odlitků, které se používají převážně v oblasti modelování, výroby nástrojů a výroby forem. Vyrábí také speciálně odlévané nebo lepené bloky obomodulanu® podle požadavků zákazníka.

Obomodulan®  vzhledově na první pohled: homogenní a hladké povrchy, dokonale jemná buněčná struktura, vysoká pevnost okraje, nízký koeficient tepelné roztažnosti, snadná obrábění zajišťující nízké opotřebení nástrojů, nízkou tvorbu prachu, fyziologicky neškodné, hustoty od 80 do 1600 kg / největší komplexní výběr standardních rozměrů desek až 2000 x 1000 x 420 mm - v závislosti na typu a hustotě.

Desky, hotové díly a blokové materiály, se mají skladovat v originální kartonové krabici nebo na paletě a na suchém místě při teplotě 20 ° C až 40 ° C. Měli byste se vyhnout teplotním výkyvům během přepravy a skladování.


Veškeré údaje týkající se materiálů a jejich zpracování byly pečlivě sestaveny a uvedeny podle našich nejlepších znalostí. Údaje však nelze považovat za právně závazné a neodrážejí žádné záruky.

  

Blokové materiály s výraznou slevou ve výprodeji:

OBO 1600

Rampf WB 1000

Rampf WB 1210

Rampf WB 1250

Rampf MB 0600

Vytisknout